Dorost v regionálním derby přestřílel Havlíčkův Brod

dorostenci-uzkaTJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:38 (20:19)

Naši dorostenci se letos podruhé představili na domácí půdě. Bohužel kvůli nařízení vlády jsme se museli obejít bez podpory z hlediště.

I možná proto byl vstup do utkání z naší strany velice vlažný. Kluci se nemohli dostat do zápasového tempa a spíše se na hřišti hledali. Po čtvrthodině hry na světelné tabuli svítilo nepříznivé skóre 6:11, a my tak byli nuceni brát oddechový čas. Po důrazné domluvě se kluci konečně začali dostávat do tempa a postupně zlepšovat svůj výkon. Před koncem první půle jsme nakonec skóre srovnali a do šaten dokonce odcházeli s nejtěsnějším náskokem 20:19.

Vstup do druhého dějství byl z naší strany velice povedený. Během 8 minut jsme si vypracovali nadějný náskok 28:22. Ten jsme si udržovali po celý druhý poločas a soupeři jsme nedovolili stáhnout manko na méně než 3 trefy. Střelecky se dařilo především triu našich spojek Mach-Požár-Chalupa, kteří dohromady zaznamenali 31 přesných zásahů. Na druhou stranu na obraně to už taková sláva nebyla. Soupeři jsme dávali více prostoru než by bylo zdrávo. I přesto jsme zápas dotáhli do vítězného konce po přestřelce 42:38, která nám zajistila posun na 3. pozici v tabulce.

Teď už jen můžeme doufat, že vládní opatření brzo ustanou a budeme moci co nejdříve nastoupit k dalším utkáním.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE
7m hody: 1/2:6/7, vyloučení 4:3
Sled branek: 1:3, 5:5, 5:9, 7:12, 10:15, 18:16, 19:19, 28:21, 33:28, 35:32, 39:33, 42:35, 42:38

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Martin Chalupa (13), Jakub Mach (11), Adam Požár (7), Aleš Novotný (4), Jakub Strýček (3), Tomáš Rosa (3), Vojtěch Bradáč (1), Petr Zezula, Jakub Uchytil, Vojta Remer, trenér: Ladislav Šidlo,

Tabulka 2. ligy mladších dorostenců Morava jih
Bez názvu_copy

 

 

 

Více informací na stránkách klubu: www.hazenavm.cz.

Ondřej Poul

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.