Minižáci házené již naplno trénují a účastní se i dalších projektů

IMG-20210422-WA0004 copyMinižáci házené opět začali s tréninky. Za dodržení vládních a bezpečnostních opatření jsme trénovali nejprve na venkovním hřišti a v okolí haly ve skupinách po dvou plus jeden trenér, kde se zapojili nejen všichni trenéři, ale i hráči mužské složky a někteří rodiče. Později taktéž venku ve skupinách po deseti. V současné době již tréninky probíhají klasicky v hale. Velmi nás potěšilo, že zájem kluků o házenou je velký. I přes dlouhou dobu, kdy se nemohlo trénovat, téměř nikdo neskončil, což je skvělé a ukazuje to zájem dětí o pohyb.

Mimo tréninky se zapojujeme do dalších projektů. Celé jaro soutěžíme v krajské online lize. Zde krajský trenér zadá týdně dvě disciplíny, ve kterých se snaží kluci dosáhnout co nejlepších výsledků. Ty potom trenér odešle spolu s přiloženými videi krajskému manažerovi, který vyhodnotí výsledky všech přihlášených družstev a určí pořadí týmů na daný týden. Nás může těšit, že soutěže se zúčastňuje více než 20 dětí, což je suverénně nejvíc z celé Vysočiny. Pochvalu zaslouží samozřejmě i rodiče dětí, kteří dětem pokusy počítají a výkony natáčí. Nyní probíhá již 6. a závěrečné kolo soutěže.

logo Hzen_1921_-_2021Dále jsme se opět zúčastnili, stejně jako celý oddíl házené Velké Meziříčí akce Čistá Vysočina. V úseku od Gymnázia VM až na Fajtův kopec jsme pomohli vyčistit město od odpadků, které zde zanechali naši nepořádní spoluobčané.
V současné době jsme přihlášení do akce „Hýbeme se hezky česky“ od obchodního řetězce Penny Market. Doufáme, že nás svým hlasem podpoříte a dosáhneme tak na některou z cen.

Přihlášení jsme již i na tradiční turnaj v miniházené do Litovle a věříme, že si tak kluci ještě před prázdninami zahrají i s někým jinými týmy.

V současné době přibíráme nové spoluhráče. Zveme kluky ročníku 2011 a mladší se zájmem o pohyb, aby si k nám přišli ještě před prázdninami házenou vyzkoušet na trénink každé úterý a čtvrtek od 15:30 do 17:00 na házenkářskou halu.

Kontakt na trenéra: David Stoklasa – tel.: 608 308 044

http://www.hazenavm.cz/

received 935845340601769

IMG-20210422-WA0009

IMG-20210422-WA0005

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.