Radek Coufal je mistrem díky hodu oštěpem

IMG 20210620_151502Po několika dlouhých měsících si opět mohli handicapovaní sportovci změřit své síly na atletických závodech.

Sportovní klub Nola Teplice uspořádal 20. června na Atletickém stadiónu v Bílině Mistrovství České republiky České federace Spastic Handicap. Z velkomeziříčského klubu se závodů zúčastnili Radek Coufal a Jaroslav Polívka, který se ve svých 72 letech stále aktivně zapojuje do většiny závodů. Oba atleti startovali v disciplíně hod diskem, oštěpem a ve vrhu koulí. V silně obsazené konkurenci se prosadil především Radek Coufal. V hodu diskem předvedl jeden ze svých dobrých výkonů a hod 16,69 m stačil na 5. místo. Ve vrhu koulí Radek opakoval tréninkové výkony a výkonem 6,32 m obsadil krásné 3. místo. V hodu oštěpem patřil Radek Coufal opět k nejlepším, i když za svými nejlepšími výkony zaostal, vystoupal Radek na trůn Mistra ČR Spastic Handicap pro rok 2021 výkonem 15,03 metrů.

Jaroslav Polívka ve všech svých disciplínách předvedl své standartní výkony, které v celkovém součtu nestačily na ty nejlepší.

Sportovní klub děkuje všem, kteří v roce 2021 finančně podporují naše sportovce, mediálnímu partneru Noviny VM.cz a Velkomeziříčsku.

Jiří Charvát

IMG 20210620_162402

IMG 20210620_162103

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.