Hasiči závodili o postup na olympiádu

P1390441Na stadionu za III. Základní školou Školní se v sobotu 11. září konala soutěž v klasických disciplínách CTIF. O dosažení nejlepších výkonů usilovaly týmy z celé České republiky. Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů Velké Meziříčí.

Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě 8 x 50 metrů. Závod hasičům komplikovaly překážky v podobě kladiny bez náběhu, 150 centimetrů vysoké bariéry a osmimetrové roury, kterou museli závodníci proskočit. Závody se řadily do kvalifikace na Hasičskou olympiádu do Slovinska 2022. Dohromady se klání zúčastnilo 9 hasičských družstev, pocházejících  z Chlumce nad Cidlinou, Mostišť, Kolešovic, Nové Paky, Opavy, Pískové Lhoty a z Velkého Meziříčí. Postup na Hasičskou olympiádu 2022, která se uskuteční ve Slovinsku, získala družstva A a B z Nové Paky.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.