Dorostenci prohráli v Třebíči

hokej2Neděle – 3. 10. 2021
SK HS Třebíč – HHK Velké Meziříčí 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
Góly a asistence: 25:50 Čermák (Havlíček, Mojdl), 46:57 Mráček (Chadim), 52:36 Čermák (Hájek, Šoltes), 55:22 Čermák, 57:16 Čermák (Beneš) – 27:11 Pokorný (Katolický)
Sestava SK HS Třebíč:
Dohnal – Suchánek, Bláha, Mojdl, Dobrovolný, Cholava, Voznica, – Čermák, Chadim, Beneš, Šoltes, Havlíček, Mráček, Hájek, Hanák.
Mašek – Karásek, Havlásek, Jurný, Rousek, Vejmola, Čamek, - Strnad, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr.
Rozhodčí: Fiksa – Trávník, Jeletz.
Vyloučení: 6:5, využití: 1:0, v oslabení: 1:0. Diváci: 45

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: V zápase s Třebíči jsme i přes to, že jsme byli horším týmem, do čtyřicáté šesté minuty drželi nadějný výsledek 1:1. Poté se projevilo, že soupeř mohl trénovat i v době koronaviru, a lepší kondicí nás udolal. Každopádně jsme podali zlepšený, bojovný výkon, za což musím hráče pochválit.

MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI NAD BYSTŘICKÝMI ZUBRY

Sobota – 2. 10. 2021
HHK VM – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 17:6 (5:2, 9:1, 3:3)
Góly a asistence: 02:55 Karásková, 05:38 Šafránek (Valík), 06:03 Martinec (Karásková), 13:51 Černý (Bednář), 19:14 Martinec (Bednář), 21:56 Bednář (Karásková), 23:32 Večeřa (Valík), 26:08 Antalíková (Valík), 32:14 Večeřa (Valík), 32:48 Bednář (Martinec), 33:52 Antalíková, 38:03 Bednář, 39:15 Karásková, 39:56 Karásková (Martinec), 54:06 Černý (Antalíková), 57:16 Bednář, 57:36 Černý
Sestava HHK: Velké Meziříčí: Chylík – Večeřa, Martinec, Bednář, Antalíková, Karásková, Černý, Valík, Tesař, Balga, Kopřiva, Kříž, Hrnčíř, Šafránek.
Sestava Bystřice nad Perštejnem: Havelka – Míček, Frišhans, Petr, Libra, Jindra, Kříž, Šantora, Pokorný, Beran, Vraspír, Novák
Rozhodčí: Strádal, Karásek
Vyloučení: 2:4, využití: 2:0, oslabení: 1:0. Diváci: 30.

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: Utkání bylo jasnou záležitosti domácího celku. Soupeř v první třetině nás trestal za naše zbytečné chyby a nedůslednost v naší obraně. Postupem času jsme dostali soupeře pod tlak a rozhodli utkání. Ve třetí třetině jsme polevili a soupeř toho využil na zkorigování výsledku.