Starší dorostenky doma body nezískaly

dorky bohumin_mTJ Sokol Velké Meziříčí – 1. SC Bohumín 98´24:31 (15:17)

Úvod utkání patřil severomoravankám, které se dobrým útočným pohybem dostávaly do šancí a držely nejtěsnější vedení. Nám se podařilo najít skuliny v soupeřově defenzívě, postupně jsme srovnali skóre a následně šli do dvoubrankového náskoku. To však bylo naposledy, kdy jsme vedli. I přes dobré pozice jsme „pálili" jednu šanci za druhou, zatímco soupeř byl daleko efektivnější a již do poločasu byl o dva zásahy před námi. Po změně stran jsme ještě prvních pět minut byli akce schopní. Poté se náš herní koncept sesypal. I přes dva oddechové časy, změny v sestavě, změny v herním systému jsme přestali hrát organizovaně v obraně, kolektivně v útočné fázi a bylo „vymalováno". Dlouhých šestnáct minut jsme neskórovali (17:17, 17:25). Soupeř naopak s chutí kombinoval a přímočarými útočnými akcemi nám ukázal, jak je házená jednoduchá...
7 - m hody 3/1 : 3/3, vyloučení 3:4.

Poslední říjnovou sobotu opět v domácím prostředí nás čeká nelehký soupeř z Otrokovic. Doufáme, že se s podzimní sezónou rozloučíme daleko lepším kolektivním výkonem.

Sled branek: 0:1, 1:3, 3:3, 4:3, 6:4, 6:6, 7:6, 7:9, 9:9, 9:11, 11:12, 13:14, 14:17, 17:17, 17:25, 18:25, 19:27, 21:29, 21:31, 23:31.

Hrály: Homolová Eliška, Fadrná Nikola - Slámová Karolína (9/1), Kuřátková Klára (4), Borkovcová Tereza (3), Puffer Natálie (2), Rosická Bára (2), Holíková Lenka (1), Kusslová Nikola (1), Sýkorová Agáta (1), Pospíšilová Magda, Trojanová Aneta. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Andrea Kuřátková.

FOTO

Program ve sportovní hale „za Světlou"
Středa 20. října 20.00 hodin 3. kolo Český pohár muži TJ Sokol Nové Veselí (extraliga)