O vítězství velkomeziříčských hokejistů rozhodl samotný závěr třetí třetiny

405dc2041cfa9ae4e6d5965eb9a3996bHC ISMM Kopřivnice – HHK VM 3:5 (0:0, 2:0, 1:3)

Góly a asistence: 22:33 Pindel (Häring), 39:26 Suchý (Štěpánek), 54:28 Štěpánek (Seidler) – 23:28 Strnad (Střecha T., Ambrož), 33:11 Střecha F. (Malec, Paták), 42:33 Ambrož (Křenek), 59:09 Maštera (Křenek, Střecha T.), 59:24 Paták (Ambrož, Malec).
Sestava ISMM Kopřivnice:
Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek, Fojtík – Seidler, Suchý, Pokorný – Pindel, Pěnčík, Indrst – Mach M., Häring, Mach J. – Gola, Pargáč, Sluštík.
Trenér: Kofroň
Krejčí (Štourač) – Slabý, Ambrož, Kochánek, Báňa, Svoboda, Burian V. – Malec, Střecha F., Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Vedral, Rozmarín, Maštera – Barák, Burian M.
Trenéři: Vejmelka, Krča
Rozhodčí: Grygera – Rychlý, Vengřín.
Vyloučení: 2:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 33:29 (13:3, 8:13, 12:13)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Šindelka (KOP) - 86,21 % - 25 zákroků – 59 min.
Krejčí (HHK) - 90,91 % - 30 zákroků – 60 min.
Diváci: 742

Vyrovnané utkání osmého kola II. ligy zlomili hokejisté Velkého Meziříčí ve svůj prospěch až v poslední minutě třetí třetiny!
Když Kopřivnice 5 minut před koncem třetí třetiny srovnala na 3:3, už to vypadalo to, že zápas půjde do prodloužení. Velkomeziříčští hráči ale nesložili zbraně a v čase 59:09 šli gólem Vojty Maštery potřetí v utkání do vedení. Na tuto trefu již domácí nedokázali reagovat, naopak o 15 vteřin později pečetil vítězství Velkého Meziříčí Lukáš Paták.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: První třetina byla z naší strany špatná, bylo tam hodně nepřesností a nedůrazu. Domácí nás zatlačili před naši branku a jenom díky jejich neefektivitě a dobře chytajícímu brankáři se hrálo bez branek. Od druhé třetiny jsme hráli lépe, vytvořili jsme si i šance, dali branky, na které ale soupeř reagoval a dotáhl se. Závěrečná třetina byla kdo z koho, kdo dá prakticky rozhodující branku. Je dobře, že se to podařilo nám. Závěr jsme pak zvládli a vítězství zpečetili gólem do prázdné branky. Výborně nám zachytal brankář Filip Krejčí, byl velkou oporou. Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení od druhé třetiny. Za vítězství ve vyrovnaném utkání jsme velmi rádi.

Program mistrovských zápasů mužů:
Středa 20. 10. 2021 HHK Velké Meziříčí – HC Kometa Brno „B", začátek utkání v 18.00
hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 23. 10. 2021 HC Bobři Valašské Meziříčí – HHK Velké Meziříčí, začátek utkání
v 17.00 hod. (zimní stadion Valašské Meziříčí)