Starší dorost na lídra soutěže nestačil

ml st_dorost_copy2. liga starší dorost – Čechy, 5. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Lokomotiva Louny 31:43 (19:21)

Tradičně patřil sobotní podvečer utkání staršího dorostu. Ti na své palubovce přivítali soupeře z Loun. První poločas přinesl střeleckou přestřelku a také naději do toho druhého. Tam ale klukům došlo a prohráli dvanáctibrankovým rozdílem.
Dorostencům se tentokrát podařilo vstoupit dobře do zápasů a vést ve 4. minutě 4:2. Pak ovšem přišla pasáž, kdy soupeř převzal otěže utkání (13.minuta 8:12). Hrála se poměrně rychlá házená, kdy náš střelecký prapor nesl Štěpán Mikšík. Naši hráči se ovšem stále snažili a ve třetí desetiminutovce měli tři šance na srovnání po sobě. Zbrkle řešené situace to ale zhatily. Poločas tak skončil rozdílem dvou branek 19:21.
Vstup do druhého poločasu opět vyšel a svými zákroky tomu přispěl i brankář Lukáš Deraha. Do 40. minut naši dorostenci drželi šanci na zvrat, bohužel s přibývajícím časem docházeli síly a soupeř s širší lavičkou toho dokázal dokonale využít.
V dalším kole zajíždějí dorostenci na palubovky Chrudimi, kde se bude bojovat o vůbec první body pro obě družstva. Doufejme, že náš tým se dá již zdravotně do pořádku a na utkání odjedeme s širší lavičkou.

7m hody 2/2 : 2/3, vyloučení: 1:1
Průběh utkání ZDE
Sestava a branky: Lukáš Deraha – Štěpán Mikšík (8/1), Martin Chalupa (7), Jakub Mach (6/1), Jakub Strýček (4), Tomáš Rosa (2), Jakub Uchytil (2), Adam Požár (2), Alex Kuřátko, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva David Strýček.

Ladislav Šidlo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.