Starší dorostenky prohrály s lídrem soutěže

161120212. liga starší dorostenky
TJ Sokol Velké Meziříčí – Jiskra Třeboň 24:35 (9:19)

K poslednímu domácímu utkání přijel aktuální vedoucí celek soutěže, tým Jiskra Třeboň. Respekt ze soupeře se holek držel v podstatě celý první poločas. V obraně bránily v hlubokém bloku s malou agresivitou a v útoku chyběl větší klid při zakončení. Během porady o poločasové pauze jsme si řekli pár pokynů a rad aby holky pochopily, že se s každým soupeřem dá hrát vyrovnaná hra. A vyšlo to! Respekt opadl a druhý poločas jsme nakonec prohráli pouze o jeden jediný gól. I přes prohru je skvělé, že i když byl zápas odehraný ve vysokém tempu, holky ho zvládly a neodpadly.
Střelecky v utkání tým táhla Karolína Slámová jako i v ostatních utkáních, tým podržela svými zákroky ve druhém poločase chytající Aneta Trojanová. Pochvalu za přístup k utkání zaslouží všechny hráčky, když bojovaly až do konce zápasu naplno.
7m hody 2/2 : 5/4, vyloučení 1:0.
Sled branek: 2:1, 2:6, 5:11, 5:15, 9:19, 11:22, 13:27, 16:27, 19:30, 20:35, 24:35.
Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Slámová Karolína (9/1), Rosická Bára (4), Borkovcová Tereza (3), Kusslová Nikola (3), Bibrová Tina (2), Holíková Lenka (2/1), Puffer Natalie Nicole (1), Vostalová Eva, Sýkorová Agáta, Pospíšilová Magda, Vavroušková Dorota.

Trenér Tomáš Partl, vedoucí družstva Andrea Kuřátková a Lenka Holíková.

2. liga mladší dorostenky
Poslední zápas podzimu mladší dorostenky zvládly vítězně
TJ Sokol Velké Meziříčí – HK Hodonín 30:14 (15:9)
K poslednímu podzimnímu zápasu přijel soupeř z Hodonína. Hned od začátku zápasu udávaly tempo naše hráčky, i když byl rozjezd trochu pomalejší a bylo potřeba je nabádat k rychlejší hře. Holky zabraly a první poločas skončil vedením o 6 gólů. Ve druhém poločase to už byla velice kvalitní hra od všech holek a zápas skončil našim jednoznačným vítězstvím
Holky tak udělaly vítěznou tečku za velice povedeným podzimem, když prohrály pouze na hřišti Ivančic, které po podzimní části vedou tabulku bez ztráty bodu. Do zápasu naskočily i tři hráčky ze starších žaček Tina Buršíková, Monika Chalupová a Patricie Doležalová, které také dostaly svůj prostor a rozhodně se neztratily. Hrály dobře v obraně a vstřelily i několik gólů.

Za celou podzimní část si všechny holky zaslouží pochvalu za bojovnost a přístup ve všech zápasech, kdy hrály jako tým a tím dokázaly nad soupeři vítězit často i vysokým rozdílem. Oporami týmu byly v podzimní části soutěže Bára Rosická, Tina Bibrová, Eva Vostalová a Lenka Holíková. Pozadu nezůstaly ani ostatní holky Agáta Sýkorová, Veronika Hladíková, Lucka Chlubnová, Kačka Palasová a Pavlína Buková. Svoji první ligovou dorosteneckou část sezóny úspěšně odehrály ještě věkově starší žákyně Laura Lázničková, nejmladší a nejdůležitější personou týmu je brankářka Marcela Součková.

7m hody: 4/4 : 2/1, vyloučení 3:3.
Sled branek: 3:1, 5:3, 7:5, 10:5, 11:8, 15:9, 19:10, 20:11, 26:11, 27:13, 28:14, 30:14.
Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (10/2), Rosická Bára (6/1), Buková Pavlína (4), Chalupová Monika (4), Bibrová Tina (2), Vostalová Eva (2/1), Buršíková Tina (2), Palasová Kateřina, Sýkorová Agáta, Doležalová Patricie.

Trenér Tomáš Partl, vedoucí družstva Miloš Holík a Pavel Rosický.