Minižáci a přípravka na Sokolských přeborech získali bronz

231120210 copyVe středu 17. listopadu na státní svátek se jako každý rok konaly Sokolské přebory v házené kategorie minižactva a přípravky. V letošním roce se konaly turnaje dva, pro Čechy turnaj pořádal oddíl Kobylisy, pro Moravu se pořadatelství ujalo naše družstvo.

Těsně před turnajem jsme museli řešit problémy s odhlášením týmů ze Žďáru nad Sázavou a Nových Bránic. Naštěstí se podařilo narychlo poskládat záložní družstva z našich řad, a tak se do rozlosování nemuselo tolik zasahovat. V kategorii přípravky startovalo 6 týmů. V kategorii minižactva bylo přihlášených 8 družstev. Hrací doba byla 1 x dvanáct minut.
V přípravce obsadilo družstvo kuřátek, doplněné o čtyři bojovnice z řad našich děvčat 6 místo, naše žabičky si vedly o něco lépe a vybojovali bronzové medaile za místo třetí.
V kategorii minižactva naši šedí obsadili místo sedmé a modrásci napodobili své mladší kolegy a taktéž brali bronzové medaile. Nejdůležitější ovšem bylo, že všechny děti strávili den sportováním, s kamarády a bavili se miniházenou.
V obou kategoriích vyhrály zaslouženě děti ze Sokolnic. Ve finále ve starší kategorii mezi právě Sokolnicemi a Sokolem Telnice byla k vidění opravdu špičková miniházená a krásné individuální výkony.
Turnaj se vyvedl, poděkování a pochvalu zaslouží všichni kdo se podíleli na organizaci, zvláště pak rozhodčí a zapisovatelé z řad našich starších žáků, dorostenců a dorostenek. Děkujeme, bez vás by to nešlo, a jíž teď se těšíme na další sportovní zápolení.

Hráli:
Přípravka:
Velmez žlutá - Dominika Drápelová, Tina Adamcová, Anita Živčicová, Tereza Chlubnová, Ronnie Navrátil, Ondřej Michálek, Štěpán Šidlo, Maxmilián Coufal, Ondřej Rosa, Patrik Bittara.
Velmez zelená - Jakub Musil, David Stoklasa, Samuel Šimek, Ondřej Šikula, Mikuláš Bradáč, Lukáš Přecechtěl, Adam Kučera.

2311202101 copyMinižáci:
Velmez šedá - Adam Buďa, Daniel Prášek, Tomáš Hugo, Vojtěch Kostečka, Filip Ambrož, Lukáš Chadim, Jakub Nováček, Dominik Kaman, Tomáš Drápela.
Velmez modrá - Vojtěch Chalupa, Martin Jelínek, Adrian Kadlec, Martin Homola, Samuel Karásek, Erik Fialka, Pavol Živčic, Matyáš Prokeš, Tomáš Kalina, Jonáš Peterka.

Trenéři: Daniel Kostečka, Ladislav Šidlo, David Stoklasa

David Stoklasa
TJ Sokol Velké Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.