• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Z ranního střetnutí si naši kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost se šťastným koncem

Z ranního střetnutí si naši kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost se šťastným koncem

ping-pong-1205609SK Telč – ST Velké Meziříčí 8 : 10
Body: Šoukal Slavomír 3/1, Klíma Petr 2/2, Kampas Jan 2/2, Řikovský Aleš 2/2
Čtyřhra: Šoukal, Kampas

TJ Spartak Pelhřimov – ST Velké Meziříčí 10 : 3
Body: Kampas Jan 1/2, Šoukal Slavomír 1/2, Klíma Petr 0/2, Řikovský Aleš 0/3
Čtyřhra: Šoukal, Kampas
ST Velké Meziříčí B – SK ST Třešť C 10 : 6
Body: Holík Vratislav 4/0, Vala Daniel 3/1, Bednář Ivan 2/1, Kořínek Stanislav 0/3
Čtyřhra: Holík, Bednář
ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Brtnice 10 : 0 WO
ST Velké Meziříčí C – TK Autocolor Oslavice 15 : 3
Body: Holík Vratislav 4/0, Buk Radek 4/0, Bednář Ivan 2/1, Buk Martin 2/1, WO 1/0
Čtyřhry: Buk Martin, Buk Radek
Holík, Bednář
SK Škrdlovice – ST Velké Meziříčí C 5 : 13
Body: Holík Vratislav 4/0, Buk Martin 3/1, Buk Radek 2/1, Kořínek Stanislav 2/2, WO 1/0
Čtyřhra: Holík, Kořínek
TJ Spartak Velká Bíteš C – ST Velké Meziříčí D 7 : 11
Body: Blažek Filip 4/0, Dvořák František 3/1, Suchánek Petr 3/1, Motáček Tomáš 0/4
Čtyřhra: Suchánek, Dvořák
ST Velké Meziříčí D – SK Světnov 11 : 7
Body: Dvořák František 4/0, Blažek Filip 3/1, Pavelec Radek 2/2, Suchánek Petr 0/4
Čtyřhry: Dvořák, Pavelec
Suchánek, Blažek
TJ Poděšín B – ST Velké Meziříčí D 3 : 15
Body: Blažek Filip 3/0, Kališ Pavel 2/1, Suchánek Petr 2/1, Dvořák František 2/1, WO 5/0
Čtyřhra: Blažek, Dvořák
ST Velké Meziříčí E – TJ Řečice C 12 : 6
Body: Doležal David 3/1, Jan Jakub 3/1, Řezníček Adam 3/1, Smejkal Radim 3/1

Další porci zápasů sehrály naše družstva. Jedno z nezajímavějších utkání se odehrálo v Telči. Aktuálně poslední tým tabulky nám nedal nic zadarmo. Do střetnutí jsme nastupovali s jasným cílem vyhrát. To se nakonec podařilo, ale s odřenými uši. Velmi dobře hrající Telč nás trápila do samotného závěru. Sled bodů se překlápěl na každou stranu. Vyhrát mohl kdokoliv. V jeden moment jsme ještě prohrávali 7 : 6. Závěrečný finiš dvojher s velkou porcí štěstí se nakonec přiklonil k nám. Tím náš tým nakonec zvítězil a odvezl si důležité body do tabulky v boji o záchranu divize. V odpoledním duelu proti Pelhřimovu už nebylo co řešit. Domácí potvrdili a ukázali nám, proč vedou divizi, ze které zřejmě chtějí postupovat do třetí ligy. Zejména z ranního střetnutí si naši kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost se šťastným koncem. Béčko hrálo doma, kde se střetlo proti Třešti. Kapitán Holík odvedl opět skvělou práci a vyhrál vše, co šlo. Skvělá forma ho doprovází od začátku soutěží. Další náš mladík Vala přispěl krásnými třemi body. Tento tým mile překvapuje, každým zápasem co se hraje. Předsezónní úvahy byly, aby tým za každou cenu soutěž zachránil, neboť s této třídy sestupuje pět družstev. Opak je ale pravdou, béčko se pohybuje na špici tabulky KP 3. Odpolední zápas se nakonec nehrál, soupeř nedorazil, tím rezerva vyhrála kontumačně 10 : 0. V okresních třídách si céčko poradilo hravě s Oslavicí, kde doma vyhrálo vysoko 15 : 3. Neomylné výkony předvedla dvojička Buk Radek a Holík. Další utkání ve Škrdlovicích kluci zvládli také a zvítězili 13 : 5. Tady bodovali všichni naši hráči, tím soupeře přehráli. Další naše družstvo v soutěži OP 5 si poradilo se soupeři Velké Bíteše, Světnova a Poděšína. Tým si připsal vítězství dvakrát 11 : 7 a 15 : 3. Kapitán tohoto družstva Suchánek, vede tým s jasným cílem postoupit o třídu výš. V jednotlivých utkání se protočí celá řada našich mladíků, které doplňují zkušení hráči. Nejšikovnější prozatím ze všech nových mládežníků se jeví Blažek Filip, který jasně v utkáních svými body dokazuje skvělou formu. Poslední družstvo E hrající nejnižší okresní třídu jednou zvítězilo a podruhé bylo utkání odloženo skrz covid. V tomto týmu se pravidelně točí dalších nových 9 mladíků, kteří právě začínají svojí stolně tenisovou kariéru.

-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.