Velkomeziříčští hokejisté deklasovali lídra tabulky

FOTO ZE_ZÁPASU_S_NOVÝM_JIČÍNEM_Č_ISobota 27.11.2021
HHK VM – HK Nový Jičín 11:0 (4:0, 4:0, 3:0)

Góly a asistence: 06:17 Křenek (Strnad, Burian V.), 06:45 Střecha F. (Rozmarín, Maštera), 14:35 Rozmarín (Střecha F., Maštera), 16:10 Strnad (Křenek), 28:30 Strnad (Střecha T., Burian V.), 33:46 Malec (Juráň, Slabý), 35:17 Malec (Juráň, Maštera), 36:42 Malec (Vlašín P., Slabý), 41:31 Rozmarín (Ambrož, Střecha F.), 54:22 Křenek (Burian V., Střecha T.), 58:48 Střecha T. (Strnad, Křenek).
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Krejčí (Juda J.) – Vlašín P., Slabý, Burian V., Kochánek, Vlašín M., Ambrož „C", Báňa – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Rozmarín, Střecha F., Maštera – Burian M.
Trenéři: Vejmelka, Krča
Sestava HK Nový Jičín:
Galuška (17. Šimonů) – Váňa, Kuboš Petr ml., Poruba, Foltýn, Kožený, Kuboš Petr st., - Gebauer R., Kafka, Franek, Lehečka „C", Zdeněk, Konečný, Sluštík, Hilšer, Potočný, Flok, Štěfka, Maliník.
Trenér: Gabauer K.
Rozhodčí: Reich – Kráĺ, Viskot.
Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 37:41 (15:13, 10:16, 12:12)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Krejčí (HHK) - 100,00 % - 41 zákroků – 60 min.
Galuška (NJN) - 71,43 % - 10 zákroků – 17 min.
Šimonů (NJN) - 69,57 % - 16 zákroků - 43 min.
Diváci: 153

Velkomeziříčští hokejisté odehráli nejlepší utkání sezóny. Na domácím ledě si vyšlápli na lídra soutěže, od úvodu zápasu byli aktivnější a především v koncovce jasně lepší. O branky Velkého Meziříčí se postaraly všechny formace a domácí postupně navyšovali vedení až na konečných 11:0!
Od úvodního vhazování velkomeziříčští hokejisté diktovali tempo hry. K první změně skóre došlo v 7. minutě, kdy se prosadil David Křenek - 1:0. Ještě v téže minutě ujel po levé straně Filip Střecha a střelou pod horní víko nedal Galuškovi šanci – 2:0. V polovině 15. minuty viděli diváci krásnou kombinaci třetí útočné formace. Na jejím konci střílel třetí gól Petr Rozmarín. Na začátku 17. minuty se prosadil Milan Strnad, který čtvrtým gólem definitivně vyhnal Galušku z novojičínské svatyně.
Střeleckou pohodu si hráči HHK přenesli i do druhé třetiny. Ve 29. minutě vstřelil druhou branku v utkání Milan Strnad – 5:0. Poté začala úřadovat první útočná formace. V rozmezí necelých tří minut si připsal čistý hattrick Ondra Malec. Po druhé části tak na světelné tabuli svítilo skóre 8:0 pro domácí družstvo.
V úvodu závěrečné periody se střelecky prosadil Petr Rozmarín, který zvýšil pohotovou střelou na 9:0. Fanoušky skandovaná desítka byla k vidění v polovině 55. minuty, kdy se prosadil nejproduktivnější hráč HHK David Křenek – 10:0. Konečnou podobu výsledku dal v 59. minutě Tomáš Střecha – 11:0.
Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: Utkání jsme začali aktivněji než soupeř. Z jedné ze dvou přesilovek jsme dali branku, což nás nakoplo. Vytvářeli jsme si i další šance, byli jsme efektivní, chyby soupeře jsme nekompromisně trestali a naše sebevědomí narůstalo. Navíc Filip zavřel kasu, chytal bezchybně. Ve druhé třetině se naplno projevila naše zápasová pohoda, výtečně jsme kombinovali, soupeře přehrávali a většinu šancí chladnokrevně proměnili a po 2. třetině bylo fakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme udělali několik chyb, které by nás při vyrovnaném utkání mohly mrzet, ale Filip si dnes za tou nulou šel a zasloužil si ji. Byl to pro nás velký den. Nejcennější jsou ale tři body do tabulky. Doufám, že jsme udělali velkou radost manažerovi Jardovi J., který měl v sobotu narozky.

FOTO ZE_ZÁPASU_S_NOVÝM_JIČÍNEM_Č_IIFOTO ZE_ZÁPASU_S_NOVÝM_JIČÍNEM_Č_IIIJaroslav Juda
HHK VM

Tab. 29112021_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.