Tentokrát to bylo ze strany našeho výkonu asi maximum

DSC 0828Volejbal 1.liga muži
Dva zápasy, žádný bod, skóre 0:6, čtyři sety o dva body.

To je bilance prvoligových volejbalistů po dalších zápasech nadstavby druhé nejvyšší soutěže. Přesto oba zápasy byly jiné. Bučovice přijeli s tím nejlepším, co mají a co ve spolupráci s extraligovými Beskydy a Zlínem formou hostování dali dohromady. Nám chyběl pouze Roman Jaša plnící si své povinnosti ve svém zaměstnání u policie. První a třetí set byly vyrovnané, rozhodovalo se až v koncovkách, druhý set byl jasně pro soupeře. Dalo by se říct těsné vítězství hostů. Je to pravda, ale po zápase máme trochu hořko v ústech. Těžko říci, co se mělo stát, abychom alespoň jeden set vyhráli. Vždy jsme dotáhli na 23:23, nedali podání a dostali eso. Nemůžu říct, že jsme nebojovali, ale chybělo trochu srdíčko, které buší za VELMEZ. Sobotní zápas proti Tesle byl podle výsledku zrcadlově stejný, ale vystoupení diametrálně jiné. Z páteční sestavy chyběli hned tři hráči, takže jsme povolali další juniory. Nyní jich ve dvanáctce bylo hned sedm a na hřišti trvale tři. Jestliže v pátek chybělo trochu více bojovnosti, tak v sobotu jí bylo nadmíru hodně. Prohráli jsme, ale tolik to nebolí jak s Bučovicemi. Hráči i trenér nemohou mnohdy ovlivnit výsledek, ale výkon ano. Tentokrát to bylo ze strany našeho výkonu asi maximum. V současné době při trochu komplikovaném trénování, kdy chybí vždy několik hráčů, ať už s jakýchkoliv důvodů, více dosáhnout asi nejde. Ovšem budeme bojovat dále a určitě se posuneme ještě výše. Do konce roku nás čekají ještě zápasy se suverény letošní první ligy, dosud neporažených, Benátek a Dobřichovic. Přesto se nevzdáváme a budeme se bít.

VELMEZ – Bučovice 0:3 (-24,-17,-23)
Kopecký, Stanislav, Pospíšil, Pavlovský, Medek, Huryta, libero Slavík, střídali Šimek, Smetana, Kučera, Benáček, na lavičce ještě Vanini

VELMEZ – TESLA Brno 0:3 (-23,-23,-21)
Šimek, Smetana, Benáček, Kučera, Medek, Huryta, libero Slavík, střídal Pospíšil, na lavičce ještě Vanini, Špaček, Hladík, Kalivoda