Velkomeziříčští hokejisté zvítězili nad novojičínskými Ďábly

31Sobota 22.1.2022
HHK Velké Meziříčí – HK Nový Jičín 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)

Góly a asistence: 36:07 Křenek (Střecha T., Strnad), 46:43 Slabý (Juda M., Paták), 59:23 Slabý (Paták, Malec) – 07:23 Franek (Tomeček), 50:34 Kafka (Lehečka, Franek).
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda J. (Juda P.) – Slabý, Vlašín P., Kochánek, Ambrož „C", Burian V., Topol, Báňa – Malec, Juda M., Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Maštera, Vlašín M., Doležal – Barák.
Trenéři: Paták, Krča
Sestava HK Nový Jičín:
Galuška (Nehasil) – Kleiner, Hruška, Tomeček, Kožený, Váňa, Holaň – Konečný, Káňa, Flok, Gebauer R., Štefka, Maliník, Lehečka „C", Kafka, Franek.
Trenér: Gebauer K.
Rozhodčí: Held – Maloušek, Viskot.
Vyloučení: 1:2, využití: 1:1, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 44:34 (16:14, 13:6, 15:14)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Juda J. (HHK) - 94,12 % - 32 zákroků – 60 min.
Galuška (NJ) - 93,18 % - 41 zákroků – 59 min.
Diváci: 351

Vyrovnanou hokejovou bitvu mezi Velkým Meziříčím a Novým Jičínem rozhodl dvěma góly ve třetí třetině obránce Petr Slabý. Na rozhodující moment utkání si museli velkomeziříčští fanoušci počkat do poslední minuty třetí třetiny, kdy obránce Petr Slabý dalekonosnou střelou mezi betony nachytal na švestkách, po celé utkání výborně chytajícího, Galušku v brance Nového Jičína. V následné power-play již hosté stav nezvrátili a důležité tři body zůstávají ve VelMezu!

Hodnocení utkání asistentem hlavního trenéra Michalem Krčou: Narazili jsme na velice kvalitní tým, ale hráli jsme doma a chtěli jsme hrát aktivně, což si myslím, že se nám po celý zápas dařilo. Zápas byl hodně vyrovnaný a bojovný z obou stran. Nám se bohužel moc nedařilo v koncovce, protože těch spálených šancí bylo až moc. Soupeř byl hodně nebezpečný z protiútoků, ale Jarda Juda nabral formu a několikátý zápas nás drží. Chtěl bych klům poděkovat, protože celý zápas odmakali, a to že se k nám na konci zápasu obrátilo štěstí jsme si za aktivitu a nasazení zasloužili. Velký dík patří i divákům, kteří nás hnali dopředu.

Jaroslav Juda
HHK VM

30

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.