Dorostenci HHK porazili Českou Třebovou a nadále vévodí tabulce ligy dorostu

23Neděle – 6.2.2022
HHK Velké Meziříčí – TJ Loko Česká Třebová 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)

Góly a asistence: 10:11 Vrzal (Dobrovolný), 16:30 Svoboda, 41:47 Vrzal (Svoboda, Staiger), 52:17 Vejmola (Bíbr), 56:49 Vejmola (Karmazín, Bíbr) – 34:22 Kovář
Mašek – Karásek, Dobrovolný, Rousek Vejmola, Čamek, - Chytka, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický, Bíbr
Sestava TJ Loko Česká Třebová:
Prokop – Mach V., Fránek, Skalický, Kubíček, Huňáček, Flekr, Mach M., Čečotka, - Klacl, Slezák, Brand, Kovář, Bílek Telecký, Šmoldas
Rozhodčí: Hort – Pacal, Tichý
Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:1. Diváci: 28

MLADŠÍ ŽÁCI ZVÍTĚZILI NAD HRÁČI BOSKOVICKÉ MINERVY
Sobota – 5.2.2022
HHK VM – SKMB Boskovice 7:1 (3:1, 0:0, 4:0)
Góly a asistence HHK VM: 02:41 Kříž (Černý), 06:01 Martinec (Bednář), 17:57 Večeřa (Šafránek), 41:09 (Bednář), 43:50 Šafránek (Černý), 56:17 Martinec, 58:50 Martinec (Bednář)
Chylík – Antalíková, Balga, Vrábel, Šafránek, Martinec, Karásková, Bednář, Valík, Černý, Večeřa, Kříž, Hrnčíř, Černá
Sestava SKMB Boskovice:
Jedlička – Ducháček, Moudrý, Kráčalík, Pleska, Korčák, Ducháček, Klusoň, Krajčí, Kučerka, Bláha, Mouka
Rozhodčí: Zacha
Vyloučení: 8:4, využití: 0:0, oslabení: 0:0. Diváci: 49
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: do utkání s Boskovice jsme měli velice dobrý nástup. Taky jsme šli brzo do vedení a první třetinu vyhráli zaslouženě 3:1. V druhé části hry jsme vypadli z herního tempa a nabídli soupeři řadu příležitosti, které soupeř nepotrestal k snížení výsledku. Do závěrečné třetiny jsme nastoupili s cílem zvládnout utkání v náš prospěch, což se nám povedlo. Týmu chci za výkon poděkovat.