Velké Meziříčí důležitý zápas v Kopřivnici nezvládlo

26Sobota 05.02.2022
HC ISMM Kopřivnice – HHK Velké Meziříčí 6:2 (3:0, 3:1, 0:1)

Góly a asistence: 14:07 Vaněk (Mach M.), 16:25 Mach J. (Seidler), 17:20 Štěpánek (Sluštík), 25:40 Krzak (Mare, Mach J.), 34:16 Pindel (Slavík, Vaněk), 36:08 Vaněk (Sluštík) – 31:10 Střecha F. (Slabý, Paták), 55:06 Střecha T. (Strnad, Doležal).
Sestava HC ISMM Kopřivnice:
Kubáň (Kučera) – Štěpánek, Slavík, Mituchovič, Hrůzek, Krzak, Marek, Fojtík – Mach J. „C", Indrst, Sluštík, Pindel, Seidler, Mach M., Suchý, Fojtík, Gola, Vaněk, Pargáč.
Trenér: Korfoň.
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Juda J. (Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C", Vlašín P., Burian V., Báňa – Malec, Střecha F., Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Doležal, Rozmarín, Maštera – Barák.
Trenéři: Paták, Krča
Rozhodčí: Blaha – Novotný, Bezděk.
Vyloučení: 5:5, navíc: Pargáč (KOP) a Kochánek (HHK) 5 + 20 za bitku
Využití: 1:1, v oslabení: 1:0.
Střely na branku: 48:25 (18:6, 17:10, 13:9)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Kubáň (KOP) - 92,00 % - 23 zákroků – 60 min.
Juda (HHK) - 87,50 % - 42 zákroků – 60 min.
Diváci: 495

Hodnocení utkání asistentem hlavního trenér Michalem Krčou: utkání jsme si prohráli hned v první třetině, kdy jsme po dobrém začátku pustili po našich chybách soupeře do tříbrankového vedení. Soupeř měl velice dobrý pohyb a naší nedůsledností nás trestal i ve druhé třetině. I když jsme se ve třetí třetině snažili s výsledkem něco udělat, tak Kopřivnice dělala méně chyb, byla produktivní a zaslouženě vyhrála. Musím soupeři pogratulovat, protože vítězství chtěli víc a naopak my musíme víc bojovat a dát do toho srdíčko, to mi v zápase chybělo.