Velkomeziříčští hokejisté zvítězili nad HC Kometou Brno

32Středa 09.02.2022
HHK Velké Meziříčí – HC Kometa Brno „B" 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Góly a asistence: 18:05 Doležal (Ambrož, Střecha T.), 34:58 Křenek (Doležal, Kochánek) – 12:54 Krejčířík (Moskal, Popelka).
Juda J. (Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C", Vlašín P., Burian V., Číhal – Malec, Juráň, Paták – Doležal, Křenek, Střecha T. – Vlašín M., Maštera, Broža – Rozmarín, Barák.
Trenéři: Vejmelka, Krča
Sestava HC Kometa Brno „B":
Slavíček (Šembera) – Jeřábek, Švejda, Kučera, Zukal, Kališ, Studený, Sedláček, Trnka – Brabenec „C", Krejčiřík, Kadlic, Mokrohajský, Popelka, Havlát, Krejčí, Pigl, Moskal, Škvrně, Svoboda, Gajarský.
Trenéři: Konečný, Brabenec.
Rozhodčí: Reich – Nechvátal, Roupec.
Vyloučení: 5:7, navíc: Malec (HHK) 5 + 20 za faul kolenem
Využití: 1:0, v oslabení: 1:0.
Střely na branku: 42:40 (20:12, 11:16, 11:12)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Juda J. (HHK) - 97,50 % - 39 zákroků – 60 min.
Slavíček (KOM) - 95,24 % - 40 zákroků – 58 min.
Diváci: 436

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: Musím říci, že dnes jsme do zápasu od začátku dali hodně energie a nasazení. V první třetině chyběla pouze lepší koncovka. Ve druhé třetině bylo velmi posilující ubráněné pětiminutové oslabení. Výborně čapali oba brankáři, a tak se čekalo v poslední třetině na jeden gól, který utkání rozhodne. Bylo dobře, že jsme ho dali my a pak už hubené vedení ubojovali a vydřeli tolik potřebné body.