Dohrávku osmnáctého kola zvládli lépe žďárští hokejisté

44Úterý 15.02.2022
SKLH Žďár nad Sázavou – HHK Velké Meziříčí 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)

Góly a asistence: 07:46 Pleva (Bureš, Houška), 27:15 Pleva (Adam, Chlubna), 39:23 Houška (Martínek) – 41:41 Doležal (Střecha F., Ambrož), 46:57 Doležal (Střecha T., Kocvhánek)
Sestava SKLH Žďár nad Sázavou:
Wolf (Sláma) – Macek, Pleva „C", Lojek, Vašíček, Váňa, Půža – Adam, Čermák, Gregar, Kovářů, Štola, Wasserbauer, Prokš, Jícha, Chlubna, Houška, Bureš, Martínek.
Trenér: Sobotka
Juda J. (Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C", Janoušek, Burian V., Báňa – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Doležal, Střecha F., Maštera – Vlašín M., Barák.
Trenéři: Vejmelka, Krča
Rozhodčí: Reich – Nechvátal, Roupec.
Vyloučení: 4:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.
Střely na branku: 39:17 (13:9, 14:2, 12:6)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Wolf (ZDR) - 88,24 % - 15 zákroků – 60 min.
Juda (HHK) - 92,31 % - 36 zákroků – 59 min.
Diváci: 520

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: Dohrávku 18. kola II. ligy mezi Žďárem nad Sázavou a Velkým Meziříčím lépe zvládl posílený domácí tým. Žďár nad Sázavou během posledního týdne posílil kádr několika hráči a především příchod brankáře Wolfa může být klíčem k posunu do horní poloviny tabulky. Brankářská dvojka prvoligové Dukly Jihlava dlouho držela velkomeziříčské střelce na nule a hlavně díky Wolfovi byl po dvou třetinách stav 3:0.
Až v poslední části jsme dokázali domácího brankáře překonat, když se dvakrát trefil Jiří Doležal. Nejprve ve 42. minutě zakončil únik dvou na jednoho přesnou ranou pod víko a o pět minut později dorazil do branky vlastní zblokovanou střelu. Další branku ale meziříčští vstřelit nedokázali a tak odjíždí ze Žďáru bez bodů.
Další utkání je na programu hned ve středu 16.2. v 18:00, kdy na našem stadionu opět vyzveme SKLH Žďár nad Sázavou.