Mladší žáci zcela porazili Náměšť nad Oslavou

2Sobota – 19.2.2022
HHK VM – TJ Náměšť nad Oslovou 20:2 (4:1, 4:1, 12:0)

Góly a asistence HHK VM: 00:18 Kopřiva (Valík), 02:41 Večeřa (Černý), 10:32 Valík (Hrnčíř), 10:57 Valík (Hrnčíř), 22:41 Valík (Hrnčíř), 28:00 Šafránek (Večeřa), 30:11 Černá (Kopřiva), 30:20 Večeřa (Šafránek), 41:56 Černý (Večeřa), 42:38 Kopřiva (Valík), 44:38 Večeřa (Vrábel), 44:47 Valík, 49:01 Valík (Večeřa), 49:10 Valík (Černá), 49:34 Kříž (Antalíková), 50:26 Černá (Valík), 53:57 Vrábel (Šafránek), 54:44 Šafránek (Večeřa), 57:02 Černá,
59:34 Večeřa
Chylík – Caha, Vrábel, Kopřiva, Valík, Černý, Večeřa, Kříž, Hrnčíř, Černá, Antalíková, Šafránek
Sestava TJ Náměšť nad Oslavou:
Novák – Tesař, Škula, Kanta, Pospíšil, Šoltés, Pelikán, Chlanda, Agafonov, Havlík, Nováček, Kazatel, Otruba
Rozhodčí: Karásek, Pacal
Vyloučení: 10:2, využití: 1:0, oslabení: 1:0. Diváci: 30

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: utkání s Náměští bylo od začátku jasnou záležitostí našeho týmu. V první a druhé třetině jsme se nemohli prosadit střelecky až poslední třetina přinesla brankové hody. Naše hra nebyla po dvě třetiny dobrá, ale v poslední části hry jsme začali hrát tak, jak by jsme si představovali, aby se náš tým prosazoval po celé utkání.