• Sport
  • Velkomeziříčští hokejisté v posledním domácím utkání deklasovali hodonínské Drtiče

3Středa 23. 2. 2022
HHK Velké Meziříčí – SHK Drtiči Hodonín 9:4 (2:1, 4:1, 3:2)

Góly a asistence: 11:42 Střecha F. (Janoušek), 18:08 Křenek (Střecha T., Ambrož), 24:23 Malec (Slabý, Juráň), 33:37 Střecha T. (Kochánek, Křenek), 36:32 Střecha T. (Křenek, Kochánek), 37:44 Malec (Hort, Slabý), 43:23 Juráň (Střecha T., Hort), 47:48 Doležal (Barák, Burian V.), 53:18 Doležal (Barák) – 03:52 Romančík (Pchalin), 37:19 Mikulík (Hložánek, Komínek), 46:55 Hložánek (Komínek, Miklík), 59:41 Komínek (Sedláček, Pchalin).
Juda J. (31. Štourač) – Slabý, Hort, Kochánek, Ambrož „C", Vlašín P., Báňa, Janoušek – Malec, Juráň, Paták – Strnad, Křenek, Střecha T. – Doležal, Burian V., Maštera – Vlašín M., Střecha F., Barák.
Trenéři: Vejmelka, Krča
Sestava SHK Drtiči Hodonín:
Martinčík (Malyshev) – Sedláček, Janás D., Mikulík, Miklík „C", Pchalin, Hohl – Komínek, Handl, Romančík, Marek, Hrazdíra, Levitskii, Hložánek, Hefka
Trenér: Janás T.
Rozhodčí: Kopeček – Berger, Roupec.
Vyloučení: 6:3, využití: 1:0, v oslabení: 1:0.
Střely na branku: 38:40 (16:18, 13:10, 9:12)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Juda J. (HHK) - 95,24 % - 20 zákroků – 31 min.
Štourač (HHK) - 84,21 % - 16 zákroků – 29 min.
Martinčík (HOD) - 76,32 % - 29 zákroků – 60 min.
Diváci: 392

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:
Přestože utkání už o postavení v tabulce nemohlo nic změnit, chtěli jsme uspět a Hodonín porazit. Na úvod jsme nebyli dostatečně pohotový v našem předbrankovém prostoru a hosté šli do vedení. Ale poté jsme ještě v první třetině utkání dvěma góly otočili a následně vedení postupně navyšovali, až do výrazného vedení. Třetí třetina se v podstatě již dohrávala, neboť o vítězi bylo prakticky rozhodnuto po druhé třetině. Prostor v tomto utkání dostali všichni hráči, hráli jsme na čtyři pětky a prostor dostali oba brankáři. Kaňkou na utkání jsou pouze zranění našich hráčů a doufám, že to nebude nic vážného. Jinak všechno proběhlo na výtečnou a myslím, že si hráči utkání vychutnali a diváci patřičně užili, neboť viděli hodně branek a slavili při posledním domácím utkání vítězství.