Mladší žáci zvítězili nad SKMB Boskovice

25 copyÚterý – 1. 3. 2022
HHK Velké Meziříčí – SKMB Boskovice 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)

Góly a asistence HHK VM: 00:47 Martinec (Bednář), 05:51 Karásková (Martinec), 16:19 Kříž (Večeřa), 21:48 Karásková (Bednář), 43:11 Martinec (Bednář), 52:07 Večeřa
Chylík – Vrábel, Hrnčíř, Balga, Černá, Caha, Antalíková, Martinec, Karásková, Bednář, Balík, Černý, Večeřa, Kříž, Kopřiva, Šafránek
Sestava SKMB Boskovice:
Jedlička – Klusoň, Moudrý, Pleska, Korčák, Mouka, Ducháček, Ducháček, Šustr, Krajči, Kráčalík, Kučerka, Blaha
Rozhodčí: Karásek, Bíbr
Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0. Diváci: 30

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Do utkání s Boskovicemi jsme šli s cílem předvést co nejlepší výkon a utkání zvládnout v náš prospěch. Naše hra nebyla na pohled dobrá, ale první třetina se nám střelecký povedla. Ve druhé jsme polevili a soupeř toho využil a výsledek do závěrečné části zdramatizoval. Třetí část se nám povedla a my vstřelili soupeři dvě branky a utkání přivedli do vítězného konce.

MLADŠÍ ŽÁCI PROHRÁLI S JIHLAVSKOU DUKLOU
Neděle – 5. 3. 2022
HC Dukla Jihlava – HHK Velké Meziříčí 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Góly a asistence HHK VM: 42:59 Karásková (Martinec), 51:49 Karásková (Martinec),
Chylík – Vrábel, Hrnčíř, Caha, Antalíková, Černá, Balga, Karásková, Černý, Valík, Šafránek, Martinec, Bednář, Kříž, Kopřiva, Večeřa
Sestava Dukla Jihlava:
Zvěřina – Zadina, Duben, Šimek, Duba Pykal, Hlavínek, Tomica, Kubišta, Hrubý, Kožich, Kittler, Havel, Šimek, Haferník, Freitich,
Rozhodčí: Štorek
Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0. Diváci: 33.

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: V sobotu nás čekal kvalitní soupeř. Snažili jsme se na toto utkání dobře hráče naladit a připravit, což se nám po dvě třetiny dařilo a domácí Duklu hodně trápili. Do závěrečné části hry jsme nastupovali s tím, uhrát co nejlepší výsledek v utkání, což se nám do značné míry povedlo, ale závěr utkání nám nevyšel. I tak chci týmu za předvedený výkon poděkovat.