Mladší dorostenci se rozloučili s první ligou

Mladší dorostenci_po_posledním_utkání_foto._Házená_VM1. liga mladší dorost – Nadstavba, sestupová část, 8. kolo
TJ Sokol Žďár nad Sázavou – SKKP Handball Brno 40:34 (18:13)

Poslední utkání v rámci 1. ligy mladšího dorostu odehráli naši hráči v sobotu 7. května 2022. V dopoledních hodinách na palubovce brněnského celku podali sympatický výkon, který ovšem na body nestačil.

Vstup do utkání hostujícím hráčům vyšel na výbornou a po necelých třech minutách na světelné tabuli svítilo skóre 0:2. Postupně se ovšem začala rozjíždět brněnská útočná síla. Odskočení na čtyřbrankové vedení během dalších deseti minut se ukázalo jako klíčové pro celý další vývoj zápasu. V půlce utkání pak byl rozdíl dokonce pětibrankový.

Ve druhém poločase se sice hrála vyrovnaná partie, ale domácí hráči měli náskok z prvního poločasu, který nakonec ještě o jednu branku vylepšili na konečných 40:34. Pro diváky to ovšem byla pohledná házená plná útočných kombinací z obou stran.

Po skončení soutěže tak družstvo mladších dorostenců hrající pod TJ Sokol Žďár nad Sázavou skončilo na osmém místě ve skupině hrající o sestup. Pro příští sezónu tak neudrželi prvoligovou příslušnost.

Naše spojka Robin Koudela se stal mezi všemi hráči nejlepším střelcem celé soutěže se vstřelenými 189 brankami v 20 odehraných zápasech.

7m hody 3/2 : 3/2, vyloučení 5:5.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Tomáš Novotný – Robin Koudela (15/1), Adam Požár (7), Vojtěch Bradáč (3), Jakub Uchytil (3/1), Martin Kakač (2), Michal Urbanec (2), Jaroslav Pavlíček (1), Štěpán Čermák (1), Benjamin Rosa, Denisa Vik, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Uchytil.

Tabulka 1. liga mladší dorostenci sestupová část ZDE

Ladislav Šidlo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.