Mladší dorostenky první utkání baráže nezvládly

2022-04-30VELMEZ-IVANICE010Baráž o 1. ligu mladších dorostenek
1. SC Bohumín 98´- TJ Sokol Velké Meziříčí 29:24 (17:10)

Do prvního barážového utkání vstoupil daleko lépe domácí celek. Od prvních minut výrazně důraznější obranou a nápaditější útočnou souhrou měl neustále navrch. Naše ustrašená a nervózní hra plná chyb nahrávala soupeřkám, které pak v rozmezí 8. – 17. minuty jasně dominovaly. My jsme se nedokázali popasovat s obranným důrazem Severomoravanek, jejich dobrým pohybem a zejména pestrostí útočných akcí. Řada našich chyb a nepřesného zakončení pramenila i z nízké tréninkové morálky některých našich... Vůbec jsme se nedostali k rychlému útoku, nehráli jsme dobře ani takticky, když během jednoho dvouminutového oslabení jsme třikrát inkasovali!!! Do poločasu jsme působili hodně odevzdaným dojmem. I po změně stran se hra nevyvíjela z našeho pohledu nijak nadějně. Pohrdali jsme velmi dobrými střeleckými pozicemi zejména z prostoru levého křídla, neproměňovali šance ani z jiných pozic, hromadili individuální chyby. Soupeřky se tak poměrně snadno dostávaly do šancí a celkem s přehledem navyšovaly svůj brankový účet. Vrcholem byl časový úsek v rozmezí 44. – 50. minuty, kdy domácí hráčky navýšily až na jedenáctigólový rozdíl!!! V dalších minutách nám paradoxně pomohlo dvojnásobné vyloučení, které jsme přečkali bez gólové újmy. V závěrečných minutách jsme našli ještě zbytek morálních sil, soupeřky donutili k častějším chybám a snížili na alespoň „rozumný" rozdíl. Naší nejlepší hráčkou byla Eva Vostalová.

Následující sobotu odpoledne pak můžeme v domácím prostředí složit barážový reparát. Postupová matematika je jasná = zvítězit více jak pětibrankovým rozdílem.

7m hody: 3/2 : 5/4, vyloučení 8:7.

Sled branek: 2:0, 3:1, 3:3, 11:3, 11:4, 13:4, 13:7, 13:9, 14:9, 16:9, 19:11, 22:12, 25:15, 28:17, 28:23, 29:23.

Hrály: Součková Marcela – Bibrová Tina (5/1), Vostalová Eva (4), Rosická Bára (4), Chlubnová Lucie (3/3), Palasová Kateřina (2), Chalupová Monika (2), Holíková Lenka (1), Sýkorová Agáta (1), Lázničková Laura (1), Buková Pavlína (1), Hladíková Veronika. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Miloš Holík.