Hasičské soutěže se účastnily i týmy ze zahraničí

titNa stadionu za III. Základní školou Školní se v sobotu 21. května konala soutěž v klasických disciplínách CTIF O pohár města Velké Meziříčí. O dosažení nejlepších výkonů usilovaly týmy z celé České republiky a dva týmy dokonce ze Slovenska. Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů Velké Meziříčí.

Soutěžilo se v požárním útoku a štafetě 8 x 50 metrů. Závod hasičům komplikovaly překážky v podobě kladiny bez náběhu, 150 centimetrů vysoké bariéry a osmimetrové roury, kterou museli závodníci proskočit.

Výsledky:

Muži "A"

 1. ZK IMA DHZ Mier Spišska Nová Ves
 2. SDH Chlumec nad Cidlinou

Muži "B"

 1. SDH Zibohlavy
 2. OSH Opava

Muži "B" profesionální

 1. HZS Královéhradeckého kraje

Ženy "A"

 1. SDH Písková Lhota I
 2. SDH Písková Lhota II

Ženy "B"

 1. DHZ Smižany
 2. SDH Nová Paka
 3. SDH Velké Meziříčí

Už 11. června se na hřišti u hasičské zbrojnice odehraje 1. ročník soutěže TFA. V červenci nás budou místní dobrovolní hasiči reprezentovat na Hasičské olympiádě ve slovinském Celje.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
 • PVKV červen 2022
 • SPOD červen 2022
 • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.