Moravské klavírní trio a hosté - Novoroční koncert s přípitkem starosty
14. ledna 2019 19:00koncertní sál JC, Náměstí 17, Velké Meziříčí
Jiří Jahoda - housle, Jana Ryšánková - klavír, Miroslav Zicha - violoncello, operní sólisté Vladimír Chmelo - baryton, Iveta Jiříková - soprán. Renomované klavírní trio s pěveckými hosty představí tradiční svátečně laděný program zaměřený na slavné árie a dueta z oper a operet světového repertoáru. O přestávce jsou všichni hosté zváni k tradičnímu novoročnímu přípitku se starostou města. Platí abonentní předplatné. Vstupné: 200/150 Kč (děti, studenti, senioři)
- Místokoncertní sál JC
- Ulice a čp.Náměstí 17, Velké Meziříčí, 59401
- Telefon566 782 001, 004
- Web
- E-mail
Podrobnosti o události
Nejbližší události
Zprávy
- Technické služby posílily vozový park. Nové svozové vozidlo zajistí efektivnější svoz odpadu
- Ve výchovném ústavu převzaly dívky vysvědčení a výuční listy z rukou starosty
- Od pomocné školy k moderní vzdělávací instituci. Za sebou má 80 let proměn
- Archeologický výzkum přepisuje počátky Velkého Meziříčí, dozvěděli se lidé
Sport
- Mladí sportovci poměřili síly na olympiádě základních škol
- Kristýně Žákové utekl postup doslova o chlup
- Mladší dorost FC VM ve finále krajské ligy Vysočiny bere stříbro!
- Fajťák bude opět centrem travního lyžování
Reklama