Zájezd na Floru Olomouc
17. srpna 2019 07:00
Dne 17. srpna 2019 je možnost jet na Floru Olomouc s Českým zahrádkářským svazem Velké Meziříčí.
Odjezd bude od Domusu v 7 hodin. Členové Českého zahrádkářského svazu musí uhradit 100 korun a ostatní 250 korun zároveň u podání přihlášky.Přihlášky odevzdávejte do 20. července u paní Švejdové (Radnická 13, Velké Meziříčí, telefon: 775 647 604).
Nejbližší události
Zprávy
- Technické služby posílily vozový park. Nové svozové vozidlo zajistí efektivnější svoz odpadu
- Ve výchovném ústavu převzaly dívky vysvědčení a výuční listy z rukou starosty
- Od pomocné školy k moderní vzdělávací instituci. Za sebou má 80 let proměn
- Archeologický výzkum přepisuje počátky Velkého Meziříčí, dozvěděli se lidé
Sport
- Mladí sportovci poměřili síly na olympiádě základních škol
- Kristýně Žákové utekl postup doslova o chlup
- Mladší dorost FC VM ve finále krajské ligy Vysočiny bere stříbro!
- Fajťák bude opět centrem travního lyžování
Reklama