Sociální rehabilitace ve Velkém Meziříčí pracuje na plné obrátky

 liga bannery_new-3Od března mohou lidé s hendikepem ve Velkém Meziříčí využít služby sociální rehabilitace. Liga vozíčkářů, tak navazuje na úspěšný projekt, který byl realizován za podpory Evropského sociální fondu.

Co vlastně znamená sociální rehabilitace a v čem bude největší změna? Kromě dosavadní pomoci s hledáním pracovního uplatnění, mohou naši pracovníci podat pomocnou ruku také v oblasti bydlení, financí, či řešení problémů s rodinou.

Další novinkou je otevření nové pobočky v Bystřici nad Perštejnem, která střídá své působiště právě s Velkým Meziříčím, kde je k zastižení dva dny v týdnu, a to na nové adrese Novosady 109. Kvůli tomuto střídání pracovišť je vhodné si domluvit schůzku předem, buď e -mailem nebo telefonicky.

Dveře poboček Ligy vozíčkářů jsou otevřené nejen jim, jak by název napovídal, ale všem lidem s postižením. Cestu do této pobočky si ale mohou najít také zaměstnavatelé, kteří by chtěli zaměstnávat hendikepované, ale potřebují poradit například s legislativou i s výběrem hendikepovaného. Liga vozíčkářů se tak stává průvodcem na cestě nejen k nové práci, ale také ke svobodnějšímu samostatnějšímu životu. Neváhejte se, proto na jejího pracovníka obrátit.

Mgr. Bc. Michaela Beranová

Vedoucí pobočky/Sociální pracovnice
Liga vozíčkářů
Novosady 109, 594 01 Velké Meziříčí
Příční 405, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem
mobil: +420 725 104 848
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.ligavozic.cz

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.