Město hledá nejlepší námět na symbolický objekt

Nový kruhový objezd na příjezdu do VM od Brna. Foto: Martina StrnadováMěsto Velké Meziříčí a Velkomeziříčsko vypisují soutěž námětů na symbolický objekt, který by vítal návštěvníky města na novém kruhovém objezdu u Radslavic.


"Hledáme hlavně nápad. Podle nás by to mělo být něco, co symbolizuje polohu, historii či společnost ve Velkém Meziříčí. Zároveň bychom uvítali i humor a výtvarný i obsahový vtip," popisuje zadání z vedení města starosta Radovan Necid.
Město proto prostřednictvím Velkomeziříčska vyzývá všechny, koho toto zadání zaujme, aby do 26. října posílali své návrhy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštovní adresu Velkomeziříčska. Všechny návrhy poté zveřejníme a přidáme k nim anketu, kde se k nim budou moci obyvatelé města vyjádřit. Posoudí je také kulturní komise rady a závěrečné slovo bude mít zastupitelstvo. "Pro tři vítězné návrhy máme připravenou knihu," řekl starosta s tím, že osobně věří, že se nějaký nápad, který by bylo možné přetavit v reálný objekt a na kruhový objezd postavit, určitě najde.

-red-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.