Mladší žáci jedou na vítězné vlně

Házená -_Pard_2Naši mladí házenkáři zavítali v neděli 14. 5. opět do Pardubic na další turnajové kolo Ligy Vysočiny, které bylo přeložené z Chrudimi. Turnaje se zúčastnila obě naše družstva (A i B). Na turnaji jsme nepoznali hořkost porážky, kromě vzájemného duelu našich družstev. Po tomto turnaji se naše družstva seřadila na čele tabulky.

Turnaj jsme odehráli s těmito výsledky:

VMA – Pardubice 17:7
VMA – Chrudim 18:11
VMA – Žďár nad Sázavou 17:6
VMA – VMB 15:8
VMB – Pardubice 12:10
VMB – Ivančice 8:6
VMB – Žďár nad Sázavou 12:6

Hráli: Ambrož F., Drápela T., – Ambrož D., Drápela M., Fexa, Fiala, Fialka, Homola, Hrabálek, Jelínek, Kadlec A., Kadlec O., Karásek, Kašpar, Peterka, Prokeš, Raus, Smejkal, Sýkora, Štěpánek, Winterling.

Trenéři: Holý, Živčic

Pavol Živčic

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.