Městský úřad přijme vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

pexels-apunto-group-agencia-de-publicidad-7752873Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu.

Vedoucí odboru bude vykonávat činnosti v rozsahu stanoveném živnostenským zákonem a činnosti vyplývající ze zákona o živnostenských úřadech. Jeho stěžejním úkolem bude řídit práci celého odboru. Nespornou výhodou nabízené pozice je stabilita a smlouva na dobu neurčitou. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 13. února do 12 hodin. Bližší informace podá tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí Marek Švaříček, tel.: 566 781 003.

Zuzana Najtová

ŽIV SlideShow_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Město hledá Šéfredaktora/Šéfredaktorku
  • Město hledá vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.